Bałtyk o tej porze roku także potrafi zaskoczyć.
Sopot wita.
poniedziałek, 9 marca 2015
piątek, 13 lutego 2015
niedziela, 28 grudnia 2014
Pierwszy post.
Cześć.
Jestem Monika. Jestem tu nowa. To nie mój pierwszy profil na tego typu stornie.
Będę tutaj publikować zdjęcia, będą to głownie zdjęcia makro. Raczej rzadko portrety. Będą też się pojawiać krajobrazy, albo zdjęcia w ogóle z innej bajki. Ale przeważnie właśnie makro.
Mam nadzieje, że spodobają się wam moje wpisy.
Jako, że w końcu przyszła prawdziwa zimna ze śniegiem dzisiaj dodam zimo zdjęcia.
Subskrybuj:
Posty (Atom)