niedziela, 28 grudnia 2014

Pierwszy post.

Cześć.
Jestem Monika. Jestem tu nowa. To nie mój pierwszy profil na tego typu stornie.
Będę tutaj publikować zdjęcia, będą to głownie zdjęcia makro. Raczej rzadko portrety. Będą też się pojawiać krajobrazy, albo zdjęcia w ogóle z innej bajki. Ale przeważnie właśnie makro.
Mam nadzieje, że spodobają się wam moje wpisy.
Jako, że w końcu przyszła prawdziwa zimna ze śniegiem dzisiaj dodam zimo zdjęcia.













Brak komentarzy:

Prześlij komentarz