another way of photographs
czwartek, 17 listopada 2016
Piąty post.
Jesień jest piękna, mimo deszczu, wieczornych smutków, ciągle spadającej temperatury.Piękno tej pory roku można ukazać tylko przez moment.. Mi to się chyba udało.
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)