another way of photographs
poniedziałek, 4 maja 2015
Czwarty post.
Trochę popadało, krople zostały więc aparat w dłoń :)
poniedziałek, 9 marca 2015
Trzeci post.
Bałtyk o tej porze roku także potrafi zaskoczyć.
Sopot wita.
piątek, 13 lutego 2015
Drugi post.
Zdjęcia o 7.30 rano to dla mnie nowość. Ale jestem zadowolona.
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)