another way of photographs
czwartek, 17 listopada 2016
Piąty post.
Jesień jest piękna, mimo deszczu, wieczornych smutków, ciągle spadającej temperatury.Piękno tej pory roku można ukazać tylko przez moment.. Mi to się chyba udało.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz