another way of photographs
czwartek, 17 listopada 2016
Piąty post.
Jesień jest piękna, mimo deszczu, wieczornych smutków, ciągle spadającej temperatury.Piękno tej pory roku można ukazać tylko przez moment.. Mi to się chyba udało.
poniedziałek, 4 maja 2015
poniedziałek, 9 marca 2015
piątek, 13 lutego 2015
Subskrybuj:
Posty (Atom)