another way of photographs

czwartek, 17 listopada 2016

Piąty post.

Jesień jest piękna, mimo deszczu, wieczornych smutków, ciągle spadającej temperatury.Piękno tej pory roku można ukazać tylko przez moment.. Mi to się chyba udało.







Autor: Unknown o 11:41 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

poniedziałek, 4 maja 2015

Czwarty post.





Trochę popadało, krople zostały więc aparat w dłoń :)
























Autor: Unknown o 02:45 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

poniedziałek, 9 marca 2015

Trzeci post.

Bałtyk o tej porze roku także potrafi zaskoczyć.
Sopot wita.






















Autor: Unknown o 14:01 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

piątek, 13 lutego 2015

Drugi post.

Zdjęcia o 7.30 rano to dla mnie nowość. Ale jestem zadowolona.










Autor: Unknown o 23:40 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

O mnie

Unknown
Wyświetl mój pełny profil

Archiwum bloga

  • ▼  2016 (1)
    • ▼  listopada (1)
      • Piąty post.
  • ►  2015 (3)
    • ►  maja (1)
    • ►  marca (1)
    • ►  lutego (1)
  • ►  2014 (1)
    • ►  grudnia (1)
Motyw Prosty. Autor obrazów motywu: gaffera. Obsługiwane przez usługę Blogger.